Підтримати петицію щодо присвоєння звання Героя України Олегу Барні (посмертно) закликають колеги та побратими

Просимо підтримати петицію щодо присвоєння звання Героя України ОЛЕГУ БАРНІ (посмертно). Це те маленьке, що ми всі спільно можемо зробити задля вшанування його світлої пам’яті і для того, щоб віддати належне його життю і боротьбі для України, яку він любив і за яку загинув!

Про це закликають колеги та побратими загиблого Героя…

«Олег загинув як воїн, але завжди жив як вчитель, – сказала про свого чоловіка, загиблого Героя Олега Барну його дружина Ольга Барна під час прощання з ним в Університетській Церкві Святої Софії Премудрості Божої. – Як людина, яка своїм життям, своїми думками, своїми помислами, своїми вчинками хотіла навчити людей так вірити Богові, так любити Україну як це тільки він вмів – жертовно, не оглядаючись, не думаючи про те, що хтось подумає. Але найбільше він хотів, щоб Україна була мудра, вільна, думаюча, процвітаюча, щоб вона завжди була у Божих обіймах, під Божим покровом і трималася разом.

Тримаймося разом, бо Україна того потребує. Вона потребує, коли пішов один, щоб на його місце прийшло двоє, щоб не переривався стрій тих, хто своїм плечем тримає один одного, хто своїм серцем тримає нашу Україну, хто своєю душею кличе Бога і всіх святих нам на допомогу, щоб ми вибороли, щоб ми побудували, щоб ми мали таку Україну, за яку сьогодні, десять років, сто, триста і більше гинули борці за волю і за яку загинув Олег Барна».

Пам’ятайте, якою ціною здобувається наша свобода, виборюється наша незалежність і державність…

Вічна пам’ять воїну…