Депутатів із фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді відзначили почесними грамотами за допомогу ЗСУ

Зокрема, урочисто на сесії Тернопільської обласної ради Білика Любомира Степановича нагородили Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «За сприяння війську»!

Вислоцькому Василю Михайловичу та Градовому Василю Степановичу вручили подяки від військової частини А1915 за постійну підтримку й допомогу військовій частині.

«Своїми безкорисливими вчинками ви зміцнюєте обороноздатність держави, що дозволяє значно підвищити якість та своєчасність виконання бойових завдань», – йдеться у тексті подяк.

У свою чергу депутати наголосили, що допомагати, стояти і підтримувати українські Збройні Сили це святий обов’язок кожного, хто має можливість працювати.

«Дякуємо командиру частини, полковнику Миколі Сандулу, який круглі сутки працює, зробив величезну роботу. Ми будемо і надалі допомагати, аби зміцнити нашу Україну, щоб ворог не зміг просунутися далі. Слава нашим воїнам і слава Україні!», – подякували за високі відзнаки депутати.