Коаліція фракцій «Свобода», «Слуга народу», «За майбутнє» та «Довіра» у Тернопільській обласній раді БЛОКУЮТЬ РІШЕННЯ ЩОДО ВИПЛАТ ВІЙСЬКОВИМ!!!

Усім відомо, що з 1 березня поточного року змінилися виплати для військових і силовиків. Знялися доплати у розмірі 30 тисяч гривень. Як пояснили в Міноборони, зроблено це «з метою економії і встановлення справедливості»!

І цю так звану «економію і справедливість», очевидно, підтримує керівництво Тернопільської обласної ради в особі представників фракцій «Свободи», «Слуги народу», «За майбутнього» та «Довіри». І ця підтримка полягає в тому, щоб НЕ СТАВИТИ проєкт звернення, ініційований фракцією Європейська Солідарність щодо повернення виплат для військових і силовиків, у порядок денний сесії, що має відбутися у середу, 22 березня!

Не є аргументом для керівництва обласної ради і те, що практично половина депутатського корпусу задіяна у Збройних Силах України, територіальній обороні, силах спеціальних операцій!

Дуже сподіваємося, що голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, як представник «націоналістичної» політичної партії «Свободи», як вона себе позиціонує, і водночас, як партії, де за їх словами, багато воюючих депутатів – все ж задумається над своїм рішенням і його наслідками та поставить проєкт звернення щодо повернення виплат для військових і силовиків у порядок денний сесії, а депутатський корпус, у свою чергу, підтримає його своїми голосами!

Бо, як казав митрополит Андрей Шептицький: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну»!

Заява фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді