Фракція ЄС у Заліщицькій міській раді прозвітувала про діяльність у 2022 році і обговорила плани на 2023-ій

Депутати із фракції «Європейська Солідарність» у Заліщицькій міській раді і партійний осередок у спільній комунікації працюють над ефективністю прийняття рішень для громади та взаємодією виборці-депутати.

Завдяки такій співпраці наші депутати особливо уважно ставляться до питань військовослужбовців, волонтерів та родин Героїв Небесної Сотні і Героїв, які загинули під час бойових дій у 2014-2022 роках.

Адже наша команда у Заліщицькій громаді – це, власне, також кіборги, учасники бойових дій, активні волонтери.

«Ці питання для нас першочергові. Бо ми не зі слів розуміємо ситуацію, знаємо потребу. І розуміємо, що нині така допомога і підтримка, сприяння та взаємодія – це не просто вимога, це наш обов’язок. Крім того, важливими напрямами у нашій діяльності були розгляд і підтримка соціальних питань, інфраструктурних проектів. Звичайно, по мірі фінансової можливості, бо сьогодні пріоритет у країні – знищити російського ворога і змогти будувати сильну Україну у Європейському Союзі та НАТО», – зазначив голова фракції ЄС у Заліщицькій міській раді Віталій Зварич.

Водночас, депутати у минулому році ініціювати ряд політичних звернень і продовжують це робити тепер. Першочергово – це питання збереження повноважень місцевого самоврядування, автономії громад та повернення доплат військовим і силовикам у розмірі 30 тисяч гривень.