Волонтери Оперативного штабу допомоги ЄС-Тернопільщина повернулися із кількаденної волонтерської поїздки на південно-східний напрямок фронту

Величезна волонтерська поїздка довжиною у кілька днів, аби забезпечити потреби, які назбиралися від наших захисників! Волонтери Оперативного штабу допомоги ЄС-Тернопільщина повернулися із кількаденної волонтерської поїздки, яку здійснили практично по всій лінії фронту від південних рубежів до найгарячішого на сьогодні напрямку – бахмутського, що на Донеччині.

Відвідали бійців із кількох бойових бригад – 10-ої окремої гірсько-штурмової, 68-ої окремої єгерської, 44-ої артилерійської бригади, 105-ої бригади територіальної оборони, а також бійців Сил спеціальних операцій.

«Це не перша наша поїздка на фронт. Ми з початку великої війни завжди там, де нашої допомоги потребують військові. В цих бригадах служать наші партійці, депутати, представники нашої команди «Європейська Солідарність», а тому наш обов’язок з тилу – забезпечувати їхні потреби, поки вони перебувають на передніх рубежах. Звичайно, такі поїздки мають важливий момент й особистих зустрічей, підтримки з дому та обміну емоціями. Тому ми з нашим Оперативним штабом працюємо з першого дня повномасштабного вторгнення і будемо працювати до перемоги України», – зазначає керівник Оперативного штабу допомоги ЄС-Тернопільщина, керівник Тернопільської міської організації партії ЄС Віктор Шумада.

За його словами, ця волонтерська поїздка була об’ємна і в плані допомоги, і в плані маршруту, а тому старалися зібрати все, що бійці просили. А це генератори, сітки, колеса, медикаменти, засоби особистої гігієни та продукти харчування – яблука, домашні вареники та ковбаса. Завезли також автомобіль, який попередньо забирали з фронту для ремонту.

«Крім допомоги для військових, передали також стерильні медичні халати для лікарні екстреної медичної допомоги в Запоріжжі. За це дякуємо нашим партнерам з Лондона – Галині Косинській, Світлані Вільсон та всім місцевим волонтерам, які допомагають Україні. Дякуємо також усім, хто допоміг нам з організацією цієї поїздки, нашим друзям та партнерам! Тримаємо стрій у боротьбі України щодо знищення російського окупанта! Разом до перемоги!», – резюмував Віктор Шумада.