Алла Колодницька: Влада Підгаєцької міської ради продовжує дбати про ВЛАСНІ КИШЕНІ, а не забезпечувати реальні потреби громади

6,5 млн грн працівники міської ради забирають собі НА ПРЕМІЇ ТА НАДБАВКИ, у той час як на потреби військових спрямовують лише трохи більше 350 тис. грн!

Детальніше – про те, куди йдуть кошти громади проаналізувала депутатка Підгаєцької міської ради із фракції Європейська Солідарність , членкиня бюджетної комісії Алла Колодницька.

«Минулої сесії старалася донести колегам -депутатам, що не часі для колосальних виплат премій та надбавок працівникам міськради під час війни. НЕ ПОСЛУХАЛИ – 6,5 мільйонів гривень передали на премії та надбавки. Вчорашня сесія відбулася в тому ж дусі – ВИТРАТИТИ усі вільні кошти. АЛЕ Ж В ДЕРЖАВІ ЙДЕ ВІЙНА І НЕВІДОМО, ЩО БУДЕ ЗАВТРА.
Я разом з колегами Vasil Martin , Галина Дуда , Світланою Шикіткою три рази проводили засідання бюджетної комісії, усі обговорення та спроби знайти порозуміння – виявилися без успіху перед бажанням керівництва громади освоїти мільйони гривень у найкоротший термін», – написала Алла Колодницька на своїй сторінці у Фейсбук.

За її словами, 14 мільйонів 100 тисяч гривень цього року передбачається для освоєння комунальним підприємством «Дорожнє».

«Попри заяву представників КП «Дорожнє» на бюджетній комісії про те, що на сьогодні їм коштів у розмірі 3 мільйони 600 тисяч гривень достатньо для роботи. Запевнили, якщо буде потреба – вони аргументовано звернуться до міської ради про додаткові виділення. Але міський голова на сесії активно відстоював зміни до бюджету, якими передбачив додаткові суми у розмірі 4 мільйони безповоротної фінансової допомоги КП «Дорожнє» та 1,5 мільйона гривень на поповнення статутного фонду згаданого підприємства. Від так, підприємство, яке за два роки існування жодного разу не погодилося надати повного фінансового звіту, цього року планує освоїти 14 мільйонів 100 тисяч гривень.

Якщо десь додається, відповідно десь зменшується. Усі спроби бюджетної комісії донести до голови громади та депутатів, що 367 тисяч гривень для матеріальної допомоги на реабілітацію та оздоровлення окремих категорій громадян, а сьогодні – це військові від нашої громади, дуже мізерна сума! Більше ніж до 500 тисяч гривень на ці витрати міський голова та частина депутатів (основна, з яких працівники міської ради) не погодились збільшувати.

При значному спротиві голови громади, все ж таки вдалося виділити кошти у розмірі 6,5 мільйонів гривень для виплати заробітної плати освітянам. Держава через війну недодала до освітньої субвенції майже 9 мільйонів гривень. Врізати зарплату вчителям, в той час, коли працівники міської ради забезпечені усіма надбавками є НЕ ДОПУСТИМО!
Маємо знайти решту нестачі коштів освітянам і медичним працівника первинної ланки – 2 млн. грн., про недофінансування НЦЗУ – доповів на сесії Виваль Б.М.

Якщо жодні пропозиції бюджетної комісії не враховуються, якщо жодні пропозиції депутатів не приймаються, то чи є сенс у проведенні цієї комісії? Якщо депутати мають лише по команді підіймати руки за все, що кажуть, а інколи доходить до повного абсурду, як наприклад , списання тон дизпалива без жодних підтверджувальних документів, то чи потрібні такі депутати?

Якщо не в інтересах мужніх воїнів нашої громади проводити сесії, то чи є зміст їх взагалі проводити в ЧАС ВІЙНИ???», – запитує депутатка.