Волонтерки Оперативного штабу допомоги ЄС-Тернопільщина передали корм для безпритульних тварин

Понад сто кілограмів корму для собак передали волонтери у Центр стерилізації безпритульних тварин, що знаходиться у селі Дичків поблизу Тернополя. Наразі у центрі перебуває 90 собачок, а відтак у них гостро стоїть питання щодо забезпечення їх їжею. Крім дорослих собак, тут також є цуценята, тому волонтери звертаються до всіх небайдужих із проханням підвозити корми і будуть вдячні будь-якій допомозі.

Наші волонтери – з Оперативного штабу допомоги ЄС-Тернопільщина передали сухі та мокрі корми, які зібрали їхні колеги-волонтери у німецькому місті Гослар.

«Така допомога до нашого волонтерського штабу надходить не вперше. Дуже велика і щира подяка волонтерам міста Гослар, які не забувають ні за воїнів, ні за тварин. З цією підтримкою ми ще більше міцні, сильні та єдині», – наголошує волонтерка Бережанського оперативного штабу допомоги Тетяна Футерко.

Даний центр стерилізації безпритульних тварин – єдиний у Тернопільській області, а тому роботи тут завжди вдосталь.

«У нас є собачки переселенців, є з окупованих територій, є дуже багато цуценят. Потреба у сухих і мокрих кормах дуже велика, бо на один прийом їжі на таку кількість собак нам йде три мішки сухого корму», – інформує Тетяна Мацюпа, керівниця Центру стерилізації безпритульних тварин.

Також волонтерки наголошують, що Центр має сторінки у соцмережах під назвою «Забери. Зігрій. Люби».

«Там ви зможете знайти інформацію про те, що потрібно – корми сухі та мокрі, поводки, ліки… Тут багато цуценят, які чекають вашої любові. Тому заходьте на сторінки і допомагайте нашим чотирилапим», – звертається Мар’яна Юрик, волонтерка Оперативного штабу допомоги ЄС-Тернопільщина.