До Дня Соборності України команди ЄС Тернопільщини та Хмельниччини розгорнали двадцятиметровий український стяг на ріці Збруч

У такий важливий історичний день – День Злуки, не можемо залишатися осторонь і продовжуємо традиції, які передали нам наші предки. Сьогодні на річці Збруч, колишньому кордоні, де проходить межа Тернопільської і Хмельницької областей, команди Європейської Солідарності розгорнули двадцятиметровий український стяг та заспівали гімн України. Цей прапор також символічний, адже розписаний із побажаннями миру та перемоги для нашої країни активістами, волонтерами, громадськими діячами, військовими з різних куточків держави.  

«Сьогодні у день Соборності ми всі вкотре зобов’язані об’єднатися під великим прапором України. Наші землі об’єднують наші пращури і ми за це дуже довго боролися. Команди Європейської Солідарності на Тернопільщині та Хмельниччині мають уже дуже гарну традицію зустрічатися у цей день на річці Збруч. На місці, де люди десятиліттями допомагали одні одним і тримали цю єдність України. І сьогодні ціла Україна бореться за цю єдність, за нашу соборність і наші воїни віддають за неї свої життя. Але ми мусимо розуміти, що саме знання цієї ціни, знання історії, тих подій, які, власне, й призвели до цієї війни, убезпечить нас в майбутньому від того, аби більше це не повторилося», – переконана депутатка Хмельницької обласної ради із фракції «ЄС» Аліна Коваль.

Сто років тому українці продемонстрували усім, що ми можемо бути єдині, що ми можемо об’єднатися, коли перед державою виникають серйозні загрози. На цьому наголошує керівник Тернопільської міської організації партії ЄС Віктор Шумада.

«Сьогодні як і сто років тому зі Сходу, з росії пруть наші вороги. І те, що Україна бореться, що залишається незалежною – це завдяки тому, що в нас є єдність і соборність. Але не тільки ми єдині, з нами весь світ, який підтримує нас у цій боротьбі. І ми обов’язково переможемо! Бо Україна – це потужна європейська держава. Тому слава нашим захисникам і слава Україні!», – підкреслює він.