Європейська Солідарність Тернопільщина взяла участь у партійному з’їзді в Києві

Ми маємо стратегію і чіткий план, як реалізувати потенціал України на всі 100%, бо теперішня влада не розв’язує проблеми країни. Вона і є нашою головною проблемою. Це один із важливих меседжів, які звучали під час партійного з’їзду «Європейської Солідарності», що відбувся в Києві.

Партійний з’їзд провели у день дуже символічної дати – 7 років тому відбулася інавгурація Петра Порошенка, як 5-го Президента України!

Цей з’їзд вкотре продемонстрував, що є сильна команда, яка пройшла дуже потужний етап, коли була при владі, має що сказати, має конкретний набір справ, зроблених для України та людей, справ, які дозволили нашій країні стати іншою. На цьому наголосив депутат Тернопільської обласної ради від фракції “Європейської Солідарності” Тарас Юрик.

Він підкреслив, що сьогодні нам важливо продовжити цей шлях, об’єднати на платформі, на основі «Європейської Солідарності» всі потужні проукраїнські сили, які не шукають задоволення своїх власних амбіцій, а які шукають спільну дію заради того, щоб врятувати нашу країну!

На тому, що сьогодні Європейська Солідарність – єдина політична сила в державі, котра відстоює вступ України до Європейського Союзу та НАТО і нам надзвичайно важливо, щоб ми цей курс зберегли, акцентував й керівник Тернопільської територіальної організації партії ЄС Степан Барна.

«Ми наполягаємо на тому, щоб у внутрішній політиці сьогоднішня влада зберегла курс на підтримку української мови і недопущення ревізії закону про забезпечення функціонування української мови. Стоїмо на позиції збереження української армії, яка захищає українську землю від російського окупанта на Сході. І принципово стоїмо на позиції захисту українських цінностей, зокрема, розбудови Помісної Православної Церкви України.

Й надалі будемо відстоювати ті кроки і ті реформи, які були започатковані сім років тому. Цей з’їзд покликаний показати, що таких однодумців у нас багато і всі ми тут зібралися продемонструвати, що Україна єдина у європейському виборі, у тому, щоб проводити системні реформи, зберегти українські цінності і разом ми переможемо!», – резюмував Степан Барна.