Сесія Тернопільської районної ради підтримала зверення ЄС по субсидіях

Тернопільська районна рада прийняла звернення фракції «Європейської Солідарності» щодо повернення спрощеного механізму призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги. «ЗА» проголосували 35 депутатів.


Як пояснив голова фракції «Європейської солідарності» у Тернопільській районній раді Віктор Шумада, у цьому документі прописані такі вимоги:
– в час коронавірусу користуватись державними базами даних і реєстрами та не змушувати людей особисто приносити необхідні довідки;
– переглянути норми нарахування субсидій, бо вважаємо, що сьогодні ця допомога є занадто малою
– збільшити фінансування на програму субсидій.

«Коли Петро Порошенко ініціював реформу субсидій, то держава витрачала 70 мільярдів гривень на допомогу людям. Минуло 7 років, і сьогодні для людей виділяють всього 36 мільярдів гривень. Але українці не стали жити краще. Навпаки, умови прожиття ускладнились: постійно відтерміновується підняття пенсій, заробітних плат, ростуть ціни. Ми не можемо стояти осторонь. Адже у нашому статуті чітко прописано – ми працюємо для людей. Тому нас гостро зачіпає те, що Уряд в таких умовах вирішив переглянути програму житлових субсидій», – підкреслив Віктор Шумада. Він також зауважив, що такі звернення подали фракції ЄС у громадах Тернопільського району. Єдина позиція усіх рівнів влади має показати уряду та монобільшості, що вони повинні працювати заради доброботу українців.