Перші пакунки з продуктами харчування від Фонду Порошенка уже передали людям, які потребують цієї допомоги

Сьогодні наші представники команди – керівник Тернопільської міської організації партії “Європейська Солідарність” Віктор Шумада та депутат Тернопільської районної ради від фракції ЄС Володимир Байгер відвідали кілька родин у Тернополі.

Продуктові набори, у яких містяться продукти харчування першої необхідності – олія, борошно, крупи і до Великодня паски, будуть значною підтримкою для людей, які через ковід, карантин та певні життєві ситуації, потрапили у скруту.

“Це спільна ініціатива Фонд Порошенка, Європейська Солідарність, ГО Справа Громад. Цього разу Тернопільщина отримала понад тисячу продуктових наборів. На початку пандемії минулої весни наша команда роздала понад п’ять тисяч пакунків для соціально-незахищених категорій осіб”, – зазначив Віктор Шумада.

Про те, наскільки важлива така робота, наголосив і Володимир Байгер.

“Дуже важко підібрати слова, бо людям, яким ми допомагаємо, ця підтримка справді необхідна. Це люди, у яких проблеми із здоров’ям, які залишилися один на один зі своєю бідою. Я хочу подякувати Петро Порошенко за те, що є потужна команда Європейська Солідарність, за те, що я є гвинтиком цієї команди, що маю можливість допомагати людям спільно з командою “Європейська Солідарність”, – зауважив Володимир Байгер.Європейська Солідарність – ТернопільщинаЄвропейська Солідарність – Тернопільський район