Степан Барна: Сьогодні наше спільне завдання працювати, аби пам’ять про Чорнобильську трагедію не залишала наступні покоління

35 років тому відбулася трагедія, котра дала можливість переосмислити ціну життя і ціну мирного атома. Про це зазначив керівник Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, люди йшли практично на смерть, не знаючи та не усвідомлюючи того. І саме тому, сьогодні сотні тисяч людей потребують додаткової уваги та турботи з боку держави.

«Завдяки чорнобильцям ми відстояли і зберегли шанс на життя на нашій українській землі. І, напевно, якби не ті сотні хлопців і дівчат, які перші полягли, захищаючи Україну від забруднення, ми мали би сьогодні зовсім іншого характеру екологічну катастрофу. Дякуємо всім чорнобильцям Тернопільської області, а їх є понад 39 тисяч, обласній спілці чорнобильців за те, що вони постійно співпрацюють, постійно акцентують на проблемах, які є сьогодні в соціальному захисті ліквідаторів. Сьогодні наше спільне завдання працювати для того, аби пам’ять про цю трагедію не залишала наступні покоління», – підкреслив він.