Великодній привіт від Жіночого крила – для воїнів на фронті

Частинку тепла та дому напередодні Великодня передають дівчата із Жіночого крила Європейська Солідарність Тернопільщина для наших захисників на Схід України. Паски, малюнки від дітей, пряники – усе символічне і з великою душею, аби наші воїни знали, що про них пам’ятають, їх люблять та чекають.

«Такі великі християнські свята, як Великдень, ми завжди відзначаємо з рідними, але треба пам’ятати про тих, хто не може у ці святкові дні бути вдома, бо він боронить кордони нашої держави. І треба розуміти, що зараз на Сході – загострення, а тому наш обов’язок підтримувати і бути вдячними тим, завдяки кому ми сьогодні можемо під мирним небом бути вдома зі своїми рідними», – розповіла про ідею проведення такої акції українських воїнів лідерка Жіночого крила ЄС-Тернопільщина Мар’яна Юрик.

Подарунки від Жіночого крила на східний фронт передасть нашим захисникам волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО, представниця Жіночого крила Христина Феціца, яка вже у вівторок, 27 квітня, вирушає на Донеччину та Луганщину на передові позиції з гостинцями до бійців.

Дякуємо також Олесі Капуш та Спілка жінок Тернопільщини за чудову ідею з малюнками від діток для українських воїнів «Малюю для тебе»!