Понад тисячу продуктових наборів отримала Тернопільщина від Фонду Порошенка

Більше тисячі продуктових наборів сьогодні приїхали на Тернопільщину від Фонду Порошенка, Європейська Солідарність та Справа громад. Ці пакунки протягом тижня доправлять соціально-незахищеним категоріям осіб.

Це вже не перша волонтерська допомога. Торік, коли країну закрили на жорсткий локдаун, Фонд Порошенка спільно із Справою громад організували подібну ініціативу. Тоді допомогу отримали понад п’ять тисяч осіб в області. Сьогодні всеукраїнська волонтерська ініціатива продовжується.

«На жаль, минув рік, але ситуація в Україні не покращилася, а навпаки погіршилася. Влада не справилася зі своїми обов’язками. Тому ми змушені були знову розпочати свою акцію з формування пакунків, – зазначив активіст ГО «Справа громад», депутат Тернопільської районної ради від фракції «Європейської Солідарності» Михайло Паламарчук.

Передадуть допомогу людям, які її найбільше потребують, активісти та депутати від «Європейської Солідарності».

«Сьогодні, напередодні свят, білборди, газети, канали рясніють привітаннями від влади з великодніми святами. «Європейська Солідарність» не витрачає кошти на ці привітання, а спрямовує їх на волонтерську роботу, на придбання і формування продуктових наборів, які сьогодні так необхідні людям, особливо тим, хто через локдаун змушений знаходитися вдома, хто немає можливості покинути оселю», – підкреслив керівник Тернопільської міської організації партії «Європейська Солідарність» Віктор Шумада.

Він також побажав у передтиждень Великодня усім світлого, позитивного настрою, міцного здоров’я і віри в те, що все буде Україна!