За ініціативи фракції «Європейської Солідарності» у Монастириській міській раді підтримали звернення щодо розслідування державної зради у справі вагнерівців

Звернення, ініційоване фракцією «Європейської Солідарності» у Монастириській міській раді, щодо розслідування державної зради вищими посадовими особами Офісу президента України у справі вагнерівців підтримали 21 депутат із 23-ох.

«Дуже важливо, що дана справа не замовчується і що органи місцевого самоврядування дають їй свою оцінку, – каже голова фракції ЄС у Монастириській міській раді Степан Бойко. – Сьогодні в умовах російської агресії важливо запобігати будь-яким спробам маніпуляцій, диверсій всередині країни. Бо від цього залежить безпека та суверенітет нашої держави».  

Він також підкреслив, що влада Зеленського влаштувала турбоігнор із створенням тимчасової слідчої комісії і це рішення блокується уже півроку.

«Ми не виключаємо, що небажання створювати тимчасову слідчу комісію свідчить про те, що влада приховує правду щодо злиття інформації з перших кабінетів країни», – акцентував Степан Бойко.

У своєму зверненні депутати вимагають наступне:

1. Звертаємося до Президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова негайно і невідкладно створити тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді України по справі вагнерівців.

2. Звертаємося до Державного бюро розслідувань та Генеральної прокуратури України забезпечити об’єктивне розслідування даного кричущого злочину.

3. Взяти під захист свідків у даній справі, в тому числі Василя Бурбу, генерала-полковника Збройних сил України, екс-начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 

4. Притягнути винних у державній зраді України до відповідальності.

Нагадаємо, відповідне звернення щодо розслідування державної зради у справі вагнерівців прийняли й на сесії Почаївської міської ради.