«Вимагаємо у влади Тернопільщини почути відповідь на питання: чому лікарні області не забезпечені киснем?», – Степан Барна під час ефіру на TV-4

На жаль, ми не володіємо повною інформацією про те, що відбувається у Тернопільській області. Бо справді виглядає дивним, коли Івано-Франківська область, Чернівецька, Хмельницька, Львівська – в «червоній зоні», а Тернопільщина – як «острівець щастя» і тут все нормально.

На цьому зауважив голова фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна під час ефіру на телеканалі TV-4 у програмі «Акценти».

Аби отримати відповіді на запитання по ситуації з захворюваністю в області та випрацювати стратегію боротьби з коронавірусом та його економічними наслідками, фракція «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді неодноразово ініціювала скликання позачергової сесії.

«Ми вже другий місяць чекаємо цієї ініціативи. На жаль, вона не підтримана керівництвом області – ні «Слугами народу», ні «Свободою». А ситуація достатньо загрозлива, бо в Тернопільській області уже перехворіли на ковід 60 659 осіб. На сьогодні, за офіційною статистикою, діючі активні випадки – 10507 хворих в області. У закладах охорони здоров’я на стаціонарному лікуванні перебувають 1414 осіб, серед них – 1398 дорослих та 16 дітей. На кисневій підтримці – 1279 осіб. Я вже мовчу про те, що в області щодня вмирають від 13 до 21 людини, і вмирають, тому що не вистачає медикаментів, кисню… Я би хотів запитати: чим сьогодні займається влада в плані того, щоб забезпечити лікарні необхідним, бо від цього залежить порятунок людських життів?», – акцентував Степан Барна.