Степан Барна: Влада Тернопільщини повинна прислухатися до ініціативи «Європейської Солідарності» щодо порятунку людських життів

Влада Тернопільщини повинна прислухатися до ініціативи «Європейської Солідарності» щодо порятунку людських життів. На цьому наголосив Степан Барна, голова фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді під час ефіру на телеканалі TV-4 у програмі «Акценти».

«Ми сьогодні хочемо почути від представників влади на Тернопільщині відповіді на запитання:

  1. Що робиться у нас з вакцинуванням? Наскільки мені відомо, в області провакцинувалися 15 768 людей за два місяці.
  2. Скільки років ми плануємо вакцинувати Тернопільську область такими темпами? Нагадаємо, що в області понад мільйон жителів.
  3. Водночас питання: яка буде логістика та де будуть обладнані кабінети, де буде проводитися вакцинування, чи є на це ресурси?

Оскільки на останній сесії Тернопільської обласної ради ми піднімали питання прийняття програми соціально-економічного розвитку, то обговорювалися всі питання – капітальні видатки, будівництва, господарки і навіть питання придбання автомобілів для Тернопільської обласної ради та Тернопільської обласної державної адміністрації. Але жодної копійки з обласного бюджету не було передбачено на придбання вакцин, на забезпечення центрів вакцинації, на соціальний захист медиків.

Тому ще раз звертаюся до керівництва Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації негайно скликати позачергову сесію Тернопільської обласної ради, обговорити питання вакцинування жителів Тернопільщини, оцінити критичну ситуацію, котра має місце у зв’язку з поширенням пандемії і вжити необхідних заходів для порятунку людських життів», – акцентував Степан Барна.

Нагадаємо, «Європейська Солідарність» на Тернопільщині представила регіональний план подолання коронавірусної інфекції та захисту громадян, а також антиковідний план із 10 кроків представив лідер ЄС Петро Порошенко.