Ірина Шумада: Влада Зеленського не знижує тарифів, а спекулює на цій темі задля самопіару!

Вчора під час засідання Верховної Ради України “Слуги” провалили голосування за введення мораторію на підвищення тарифів на енергоносії.

Нагадаємо, в січні депутатський корпус Тернопільської обласної ради звернувся до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Фонду державного майна України, Антимонопольного комітету України щодо недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги для населення та запровадження мораторію на підвищення тарифів до завершення запровадженого карантину.

Вчора у Верховній Раді України розглядалися:

1. Проект Постанови №4590 про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт/год, – відхилено (174 “За”).

Проти – голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг голова комітету А.Герус.

2. Проект Постанови №4609 про звернення до Кабінету Міністрів України щодо скасування необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії – не прийнято.

Проти – голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повідомив, що Комітет не підтримав проект.

“Обіцянки-загравання Зеленського про зниження тарифів удвічі – забулися. Влада не знижує тарифів, але на виборах і на початку 2020 року активно використовувала цю тему для піару”, – наголошує депутат Тернопільської обласної ради від фракції Європейська Солідарність Ірина Шумада.