Доброволець Дмитро Гайдуцький про загострення ситуації на фронті: Зеленський, як Головнокомандувач, мав би бути з армією, а не в Катарі

Так коментує рішення президента Зеленського покинути Україну в дні, коли на сході зростає військова напруга, Росія сконцентрувала чималі сили біля наших кордонів, а країни НАТО привели свої війська у Європі у стан підвищеної боєготовності Дмитро Гайдуцький, ветеран, доброволець, співзасновник громадського руху «Захисти Україну».

«Чому сьогодні відбувається нагромадження російських військ біля українського кордону? Найімовірніше це пов’язують із критичною ситуацією із забезпеченням водою в Криму. Бо саме подача води в Крим може стати предметом «торгу» під час загострення конфлікту щодо припинення вогню російськими силами, – каже Дмитро Гайдуцький. – Я спеціально промоніторив офіційні сторінки державної влади, новинні сайти, але реакції президента Зеленського ніде немає. Один раз він заявив, що ми готові дати якусь там відсіч, але чітких кроків немає жодних, як, наприклад, зібрати РНБО, скликати Генштаб, зрештою поїхати на Донбас… У цей час Зеленський, як Головнокомандувач, мав би бути зі своєю армією, а не в Катарі!».  

Водночас, доброволець наголошує, що поки Зеленський займається своїми справами в Катарі, то Меркель, Макрон і Путін говорять про Україну.

«При Порошенку був чітко дотриманий принцип «Нічого про Україну без України». Тому сьогодні якщо про нас говорять без нас, то чи можна говорити про рівень довіри чи поваги до цієї влади?! Для мене особисто – це чіткий меседж, що з нами ніхто спілкуватися не буде. Якщо у 2014-2015 роках ми всьому світу показали, що готові боротися за свою країну, то зараз весь світ дивиться і не розуміє, що ми робимо. Саме тому, такі некомпетентні зовнішньополітичні дії Банкової і самого Зеленського можуть призвести до одного – втоми від України, руйнування альянсів та стратегічної поразки нашої держави у гібридному геополітичному протистоянні з Росією», – резюмував Дмитро Гайдуцький!