Наше завдання в рамках загальної кампанії Фонду Порошенка – дати можливість врятувати людські життя, – Степан Барна під час передачі кисневого концентратора для лікарні в Чорткові

Європейська Солідарність – Тернопільщина передала кисневий концентратор від Фонду Порошенка для Чортківської центральної міської лікарні. Це не перша допомога для лікувального закладу, бо протягом пандемії туди також доставляли від Фонду засоби індивідуального захисту для медиків. Загалом, Тернопільщина отримала 7 кисневих концентраторів, які роз’їхалися лікарнями краю.

«У лікувальних закладах Тернопільської області перебувають 1200 людей із коронавірусною інфекцією, які потребують медикаментозної допомоги та кисню. Наше завдання в рамках загальної кампанії «Європейської Солідарності», Фонду Петра Порошенка, Справи громад дати можливість врятувати людські життя», – наголосив керівник Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна.

На сьогоднішній день у Чортківській міській лікарні ситуація із хворими, які поступають з ковідзахворюванням, напружена. Із 119 ліжко-місць, готових прийняти хворих на COVID-19, 95-ть заповнені. Також зайняті усі сім апаратів ШВЛ

«Наразі ми маємо в наявності 50 кисневих концентраторів і тепер Фонд Порошенка нам подарував ще один концентратор. Ми дякуємо всім, хто в цей скрутний час знаходить кошти і старається допомогти людям, які лікуються як в нашому медзакладі, так й інших», – підкреслив головний лікар Чортківської центральної міської лікарні Роман Чортківський.

Додамо, що за весь період пандемії коронавірусом захворіли понад 51 тисяча жителів області.

«Лікувальний заклад у Чорткові потребує додаткового піклування і, на жаль, попри те, що він забезпечений повністю необхідними технічними засобами, медикаментами. Ми бачимо, що лікарня абсолютно переповнена, і так переповнені всі без винятку лікувальні заклади інфекційного спрямування у Тернопільській області», – додав Степан Барна.