Представники «Європейської Солідарності» долучилися до акції на підтримку Софії Федини і Марусі Звіробій

Активісти, волонтери, військові вкотре зібралися під Галицьким районним судом Львова, де мали розглядати справу проти народного депутата від «Європейської Солідарності» Софії Федини і волонтерки Марусі Звіробій. Представники «Європейської Солідарності» взяли участь в акції.

«Судилище над Софією Фединою та Марусею Звіробій – це сигнал для всього демократичного суспільства. Бо влада, яка переслідує і займається цькуванням патріотів, волонтерів, державників, не має майбутнього, – каже представниця Жіночого крила «Європейської Солідарності – Тернопільщини» Ірина Кошіль.

«Жіноче крило «Європейської Солідарності-Тернопільщини» вже не вперше долучається до таких акцій, щоб підтримати наших посестер Софію Федину і Марусю Звіробій. Разом – ми сила. Нас не зламати, –  наголосила лідерка Жіночого крила «Європейської Солідарності – Тернопільщини» Мар’яна Юрик.

«Ми зібралися тут, щоб захистити не тільки  Софію Федину і Марусю Звіробій, а усіх українських патріотів, які, незважаючи на всі складнощі, борються за збереження української держави і цінностей», – зазначив керівник секретаріату Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Володимир Дзудзило.