Почаївська лікарня отримала кисневий концентратор від фонду Петра Порошенка

Почаївська районна лікарня, яка є однією з опорних медзакладів в області для надання допомоги хворим на коронавірус, отримала кисневий концентратор завдяки спільній ініціативі Благодійного фонду Петра Порошенка, ГО «Справа Громад»,  «Європейської Солідарності».

«Із перших днів пандемії «Європейська Солідарність» намагається  максимально допомогти лікувальним закладам, медикам, а також людям, які потребують підтримки. Цього разу привезли кисневий концентратор. В нашу область було доставлено 8 концентраторів, їх передаємо закладам, які є опорними у боротьбі з коронавірусною інфекцією», – зазначає голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна.    

«На даний час концентратор – це те, що найбільше потрібно для забезпечення життєдіяльності людей, які хворі на коронавірус», – наголошує директор КНП «Почаївська районна клінічна лікарня» Богдан Кучер. – «Дуже дякуємо за допомогу. Неодноразово отримували від Фонду Петра Порошенка також захисні костюми, окуляри, маски, пульсоксиметри».  

«Цього разу ми передали також проектно-кошторисну документацію на виконання будівельних робіт санвузлів у Почаєвській лікарні. Маємо ще багато планів, щоб більше допомогти медичним закладам Кременеччини», – наголошує голова Кременецької районної організації партії “Європейська Солідарність” Віктор Штурма.

Нагадаємо, Фонд Петра Порошенка спільно з компанією «Рошен» і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів. Наразі Фонд Порошенка та волонтери зосередилися на закупівлі кисневого обладнання для хворих на коронавірус. Першу партію концентраторів у лікарні передали в кінці листопада.