Підвищення тарифів на газ, електроенергію та воду для населення – це черговий геноцид з боку влади «слуг» Зеленського – заява

Хвиля обурення, яка охопила всю країну, спричинена незадоволенням людей різким зростанням ціни на доставку та користування природнім газом, а також скасування пільгових тарифів на електроенергію є цілком логічною та прогнозованою.

Позаяк платіжки за газ, електроенергію та воду для українців стали значно більшими, а розмір субсидій – удвічі меншим. І це в час, коли протягом майже року влада «слуг» Зеленського абсолютно бездіє та запроваджує нічим не обгрунтовані та безглузді карантини й локдауни, що, відповідно, призводить до зупинки роботи підприємств, знищення бізнесу, звільнення людей та збитків. Натомість держава не прийняла жодних заходів для того, щоб забезпечити соціальний захист населення. 

Тернопільська територіальна організації партії «Європейської Солідарності» повністю підтримує позицію наших колег з усієї країни й вимагає негайно збільшити видатки на субсидії, передбачені в бюджеті на 2021 рік. Порівняно з 2018 роком обсяг субсидій зменшився майже удвічі. Його урізали з 71-го млрд грн до 36,5 млрд грн!

Що в цьому є абсолютно маніпулятивним та абсурдним? Саме Володимир Зеленський у своїй передвиборчій кампанії, а потім і після обрання його президентом обіцяв зменшити тарифи вдвічі, що, підтвердилося, було нічим іншим як передвиборчим піар-ходом.

Ми наполягаємо збільшити видатки на субсидії та ухвалити відповідні зміни до Державного бюджету вже на першому в цьому році засіданні Верховної Ради. Відповідне звернення до Президента України Володимира Зеленського, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ми ініціюватимемо також на сесії Тернопільської обласної ради.

Ми не виключаємо, що теперішнє невмотивоване підвищення ціни на газ є частиною антиукраїнської політики, в якій російська агентура спробує повернути нашу державу в енергетичну кабалу Росії, що, власне, знищить усі досягнення попередніх років та призведе до чергової залежності від Кремля. Така політика є неприпустимою та антидержавницькою!

Тернопільська територіальна організація партії «Європейська Солідарність»