Степан Барна: із перших днів пандемії «ЄС» взяла на себе відповідальність щодо допомоги медикам і продовжує робити це й надалі

Кисневі концентратори отримала Тернопільщина від Благодійного фонду Петра Порошенка, ГО “Справа Громад” та волонтерів, які допомогли закупити дане обладнання.

«Вчора ми передали два кисневі концентратори у Збаразьку районну лікарню. Також кисневі концентратори доправимо у ті лікарні, де сьогодні є найбільша потреба у лікуванні хворих на коронавірус киснем. На жаль, роботу із забезпечення медиків засобами захисту та лікарні необхідним обладнанням держава провалила. Протягом усього періоду пандемії «Європейська Солідарність» брала на себе відповідальність щодо допомоги медикам і продовжує це робити й надалі», – наголошує голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна.

«На сьогоднішній день у нас дихають 7 пацієнтів з концентраторами. 14 чоловік на кисневій масці. Для забезпечення хворих киснем необхідні концентратори і кисневі точки. Звісно, що додаткові потужності полегшать нам ситуацію», – говорить Директор Збаразької центральної районної лікарні Григорій Чепіль.

Зазначимо, Фонд Порошенка спільно з компанією «Рошен» і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також  10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.