Активісти «Солідарної молоді Тернопільщини» відвідали Музей Революції Гідності і долучилися до круглого столу

Напередодні дня Гідності і свободи активісти молодіжного крила Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» спільно зі студентами історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету відвідали Музей Революції Гідності, що у ЗОШ № 18.

«Ми також долучилися до круглого столу, присвяченого подіям Майдану, взяли участь у дискусії, проаналізували спільно з учнями переломні події сучасної історії», – наголошує активіст «Солідарної молоді Тернопільщини» Назар Мельничук. – «Дуже важливо, щоб молодь, наше покоління постійно тримало руку на пульсі важливих для України подій. Ми маємо аналізувати історію і рухатися в тому напрямку, який обрав Майдан».

Також учні 18-тої школи і активісти “Солідарної молоді” взяли участь у квесті, який дав можливість пригадати хронологію подій Майдану.

«Я брав участь у подіях Революції Гідності. Дуже добре, що у цій школі є музей, де кожен охочий може дізнатися більше про Майдан, відчути його дух. Приємно, що 11-класники проводять екскурсію, учнівська молодь активно цікавиться історією і добре знає її. Це важливо, бо, хто не знає своєї історії, той не буде мати своєї держави. Такі визначні дати як День Гідності і Свободи повинен пам’ятати кожен українець», – каже активіст «Європейської Солідарності» Ігор Білокопитий.