Постійну комісію Тернопільської міської ради з гуманітарних питань очолив депутат від фракції «Європейська Солідарність» Володимир Місько

«Маємо хороший досвід, здобутий під час роботи у цій комісії за попередньої каденції. Ми розуміємо необхідність оновлення програм та розробки якісних рішень, які стосуються освітнього процесу, медицини, культури, соціального захисту, розвитку фізичної культури і спорту. Серед пріоритетів, безумовно, це підтримка медичної галузі. Перед нами складне завдання напрацювати важливі рішення, які допоможуть зберегти життя і здоров’я тернополян, а також підтримати медиків. Плануємо вдосконалити програму збереження історико-архітектурної спадщини нашого міста».

За словами Володимира Міська, за останні роки суттєво зросла кількість об’єктів спортивної інфраструктури і перед нами постає проблема їх систематизації, будівництва та встановлення нових у чітко визначених локаціях і подальшого їх утримання. .

«Основна мета – залучити якомога більшу кількість містян до занять фізичною культурою і спортом. Маємо непогані здобутки в розвитку матеріально-технічної бази освітніх закладів міста. Продовжимо роботу в цьому напрямку, наша мета – сучасні садочки, школи, позашкільні заклади з комфортними умовами для навчання і праці. З огляду на вимоги часу, актуальним є будівництво шкільних майданчиків, локацій для занять та відпочинку учнівської молоді на свіжому повітрі».

Як наголошує Володимир Місько, комісія з гуманітарних питань буде розвивати програму «Іменні стипендії» для учнів загальноосвітніх закладів.

«Будемо вдосконалювати цю програму. Хочемо запровадити стипендію імені Володимира Громницького, відомого в минулому духівника, тернополянина, патріота. Розробили низку пропозицій, які стосуються учнів профтехосвіти в галузі професійного зростання. Обов’язково продовжимо роботу щодо підтримки і преміювання вчителів, які виховують кращих учнів, переможців олімпіад. Поряд із цим, відстоюватимемо інтереси педагогів. Також дбатимемо про найбільш вразливі категорії тернополян, пропонуючи зміни до програм соціального захисту жителів громади», – зазначає Володимир Місько.

Нагадаємо, 18 листопада відбулася перша сесія Тернопільської міської ради VIII скликання. 9 представників “Європейської Солідарності” працюватимуть у новому депутатському складі міськради.