Фракція «ЄС» протягом років діяльності облради VI скликання працювала на розвиток Тернопілля та України і продовжує цю роботу надалі – Степан Барна

Сьогодні, 11 листопада, відбулося останнє засідання Тернопільської обласної ради VI скликання. Як наголошує голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна, фракція «Європейської Солідарності» протягом усіх останніх п’яти років працювала на розвиток Тернопілля та України й надалі продовжуватиме цю роботу, але тепер уже у депутатському складі VII скликання.

«Ми підтримували усі державницькі ініціативи, ініціювали безліч проектів та рішень, спрямованих на покращення життя та добробуту наших краян, відстоювали Україну та все українське, захищали наші основні цінності та були відповідальними і вірними своїм ідеям та принципам. Ці п’ять років довели, що працюючи сильною монолітною командою можна досягти багато добрих змін. Саме наша команда на чолі з п’ятим Президентом України Петром Порошенком була ініціатором однієї із найспішніших реформ в Україні – децентралізації. Сьогодні у нашій області – 55 спроможних громад, які мають ресурси та можуть ними ефективно розпоряджатися».

Зокрема, за ці роки вдалося збільшити обласний бюджет з 1,5 млрд грн у 2015-ому до понад 5 млрд у 2019-ому, залучати капітальні інвестиції, створити робочі місця – за останні п’ять років – понад 10 тис., будувати та відновлювати дороги. У 2019 році сума коштів, виділених на ремонт доріг склала майже 2,5 млрд грн тоді як у 2015-ому це було 41 млн грн.

«Ми підтримали та розпочали впроваджувати медичну реформу, яка стала основою оновлення лікувальних закладів області. Завдяки спільній позиції змогли покращити якість медицини Тернопільщини та підняти її на новий рівень. Ми розвивали безліч соціальних, спортивних, інфраструктурних проектів, впроваджували соціальні програми підтримки малозабезпечених категорій осіб, підтримували програми та ініціативи щодо реабілітації та допомоги нашим воїнам та їх сім’ям».

Як наголошує Степан Барна, спільна робота продемонструвала, що для команди «Європейської Солідарності» основним пріоритетом завжди були і залишаються люди.

«Тому ми й надалі будемо продовжувати роботу, але тепер уже у депутатському складі Тернопільської обласної ради VII скликання. Дякуємо кожному, хто підтримав нашу команду на місцевих виборах 25 жовтня! Дякуємо також голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку за спільну роботу, мудрість, патріотичну позицію та виваженість в усіх рішеннях! Попереду ще багато добрих справ».