Влада Зеленського замість того, щоб боротися з пандемією, знищує бізнес, який мав би навпаки отримати підтримку з боку держави – Степан Барна

«Наша команда «Європейської Солідарності» на всіх рівнях говорила про відтермінування обов’язкових касових апаратів для фізичних осіб-підприємців. Ми говорили про можливість введення податкових канікул. Нас не почули – зробили навпаки. У результаті у розрізі Тернопільської області отримали зменшення кількості суб’єктів господарювання. У 2019 році їх було понад 5 тисяч. За підсумками півріччя 2020 року, ця кількість зменшилася вдвічі. Це говорить про скорочення робочих місць, несплату податків, а відтак не наповнення бюджетів і взагалі про знищення малого та середнього бізнесу», – наголошує голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність»  Степан Барна.

«Саме тому ми наголошуємо, що запровадження карантину вихідного дня для бізнесу – це рішення, яке буде фатальним для багатьох суб’єктів господарювання. Наша позиція: Уряд має стати гарантією для бізнесу, а не бути для нього зашморгом», – підкреслює Степан Барна.