Віталій Зварич: Влада Зеленського «жартує» із найважливішим питанням – безпекою

Віталій Зварич – кіборг Донецького аеропорту, «Людина року – 2019». У 2014 році пішов добровольцем у ЗСУ, захищав Донецький аеропорт у час найбільш запеклих боїв, залишив його останнім разом зі своєю групою. За неймовірну відвагу нагороджений численними медалями. Віталій очолює Заліщицьку районну організацію партії «Європейська Солідарність», є кандидатом у депутати до Заліщицької міської ОТГ.

– Із «Європейською Солідарністю» мене об’єднують головні цінності. Перш за все це – безпека моєї родини, моїх дітей, моєї країни. «ЄС» відстоює все, що є українським. Натомість нова влада «жартує» із питанням безпеки і скорочує армію, зокрема видатки на ЗСУ у державному бюджеті. Незрозумілим є також наказ про запровадження штрафів за вогонь у відповідь, який оприлюднили у ЗМІ. Розбудова сильної армії має бути в пріоритеті будь-якої влади.

Дороги можна будувати, але я вже бачив на війні, як мости і будинки зривалися, асфальти літали. Безпека – це питання номер один! Мені з «Європейською Солідарністю» безпечніше, тому я в цій команді, – зазначає Віталій Зварич.

«Бути захисником – це бути оберегом для своєї країни, родини, стіною для своїх. У День Добровольця ми віддаємо шану захисникам, які героїчно загинули за нашу країну», – наголошує Віталій Зварич.