Звернення щодо відставки Уряду – це гідна реакція депутатів обласної ради на бездіяльність центральної влади у період пандемії – Віктор Овчарук

Депутати Тернопільської обласної ради вважають рішення уряду про віднесення міста Тернополя до «червоної» зони  політично вмотивованим, а Кабінет Міністрів України – неспроможним протистояти загрозам і викликам, які на сьогоднішній стоять перед Україною.

«Тому депутати проголосували за відставку уряду через провал у підготовці до боротьби з Covid-19. Наша область не отримала жодної копійки на боротьбу із пандемією, в тому числі і обіцяні 33 млн гривень на будівництво інфекційної лікарні. Центральна влада жодним чином не допомогла нам у боротьбі з коронавірусною інфекцією і органи місцевого самоврядування вимушені самі боротися, знаходити ресурси і перерозподіляти кошти для того, щоб забезпечити область засобами індивідуального захисту. Тому на сьогоднішній день депутатами одноголосно прийнято рішення щодо відставки уряду. Думаю, це гідна реакція депутатського корпусу Тернопільської обласної ради на провал і проблеми, які маємо через бездіяльність центральної влади, зазначає голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук (“Європейська Солідарність”).