Степан Барна: Збудуємо Європу на Тернопіллі та в Україні

«Європейська Солідарність» – це єдина загально-національна політична команда, яка послідовно стоїть на позиції вступу України до Європейського Союзу і НАТО, – зазначив на партійній конференції голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна.

Ми патріотична політична сила, яка послідовно захищає українську мову, українську церкву та національну пам’ять! Саме наша команда, на чолі з лідером Петром Порошенком, зберегла Україну від російської окупації, відновивши Збройні Сили України. Пригадується в липні 2014 року перше моє прохання до новообраного Президента України Петра Порошенка було щодо відновлення військових частин в Тернополі, Теребовлі, Бережанах та Чорткові. І ось, дякуючи Петру Олексійовичу, вони відновлені. Пишаюся, що сьогодні 44-та Тернопільська артилерійська бригада є гордістю усього Тернопілля і України. Так само, як і тисячі військових тернополян, котрі сьогодні боронять нашу країну. Та виклики, які стояли перед Україною у 2014 році з приходом «нової зеленої команди» тільки посилились – це наступ на все українське; активізація проросійської колони; згортання проєвропейського руху України та реформ.

Усі ці фактори стали нормою політичного життя. Тому перед «Європейською Солідарністю» на Тернопільщині стоять завдання перемоги команди патріотів і фахівців, яка здатна взяти на себе відповідальність за долю Тернопілля.

Команда «Європейської Солідарності» сьогодні — це понад 1500 кандидатів до різних рівнів рад місцевого самоврядування Тернопілля. «Разом з нами сьогодні йдуть представники Руху ветеранів та волонтерів «Захисти Україну», ГО «Справа Громад Тернопіль», Конгрес Українських Націоналістів. Усі вони є професійними людьми та патріотами! У складні часи країна потребує сильних команд. Саме такою є «Європейська Солідарність». Збудуємо Європу на Тернопіллі та в Україні! Вірю в нашу перемогу! З нами Бог і Україна!», – наголосив Степан Барна.