До відома засобів масової інформації

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України Тернопільська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» повідомляє, що 16 вересня 2020 року о 11 год. 00 хв. за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. В. Чорновола, буд. 1 відбудеться Конференція з метою висування кандидатів у депутати:

Тернопільської обласної ради; Кременецької районної ради Тернопільської області; Тернопільської районної ради Тернопільської області; Чортківської районної ради Тернопільської області; Борсуківської сільської ради Кременецького району Тернопільської області; Великодедеркальської сільської ради Кременецького району Тернопільської області; Лопушненської сільської ради Кременецького району Тернопільської області; Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області; Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області; Лановецької міської ради Кременецького району Тернопільської області; Почаївської міської ради Кременецького району Тернопільської області; Шумської міської ради Кременецького району Тернопільської області; Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Іванівської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Купчинецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Нараївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Озернянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Саранчуківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Скориківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області; Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Великобірківської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Залозецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Козівської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Козлівської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Микулинецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області; Бережанської міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Збаразької міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Зборівської міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Підгаєцької міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Скалатської міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Теребовлянської міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Тернопільської міської ради Тернопільського району Тернопільської області; Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Більче-Золотецької сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Васильковецької сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Іване-Пустенської сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Колиндянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Нагірянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Трибухівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області; Гримайлівської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Гусятинської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Золотопотіцької селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Коропецької селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Мельнице-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Скала-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Товстенської селищної ради Чортківського району Тернопільської області; Борщівської міської ради Чортківського району Тернопільської області; Бучацької міської ради Чортківського району Тернопільської області; Заліщицької міської ради Чортківського району Тернопільської області; Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області; Монастириської міської ради Чортківського району Тернопільської області; Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області; Чортківської міської ради Чортківського району Тернопільської області,

та кандидатів на посаду: Борсуківського сільського голови Кременецького району Тернопільської області; Великодедеркальського сільського голови Кременецького району Тернопільської області; Лопушненського сільського голови Кременецького району Тернопільської області; Вишнівецького селищного голови Кременецького району Тернопільської області; Кременецького міського голови Кременецького району Тернопільської області; Лановецького міського голови Кременецького району Тернопільської області; Почаївського міського голови Кременецького району Тернопільської області; Шумського міського голови Кременецького району Тернопільської області; Байковецького сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Білецького сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Великогаївського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Золотниківського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Іванівського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Купчинецького сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Нараївського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Озернянського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Підгороднянського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Саранчуківського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Скориківського сільського голови Тернопільського району Тернопільської області; Великоберезовицького селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Великобірківського селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Залозецького селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Козівського селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Козлівського селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Микулинецького селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Підволочиського селищного голови Тернопільського району Тернопільської області; Бережанського міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Збаразького міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Зборівського міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Підгаєцького міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Скалатського міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Теребовлянського міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Тернопільського міського голови Тернопільського району Тернопільської області; Білобожницького сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Більче-Золотецького сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Васильковецького сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Іване-Пустенського сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Колиндянського сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Нагірянського сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Трибухівського сільського голови Чортківського району Тернопільської області; Гримайлівського селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Гусятинського селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Заводського селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Золотопотіцького селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Коропецького селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Мельнице-Подільського селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Скала-Подільського селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Товстенського селищного голови Чортківського району Тернопільської області; Борщівського міського голови Чортківського району Тернопільської області; Бучацького міського голови Чортківського району Тернопільської області; Заліщицького міського голови Чортківського району Тернопільської області; Копичинецького міського голови Чортківського району Тернопільської області; Монастириського міського голови Чортківського району Тернопільської області; Хоростківського міського голови Чортківського району Тернопільської області; Чортківського міського голови Чортківського району Тернопільської області на чергових та перших місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

ПОРЯДОК акредитації представників засобів масової інформації на Конференцію Тернопільської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” з метою висування кандидатів у депутати та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року:

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції Тернопільської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” (далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Про дату, час і місце проведення Конференції з метою висування кандидатів повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Тернопільської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” за веб-адресою: https://ternopil.eurosolidarity.org/

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії Ґуґушвілі Тамтою Володимирівною, тел.: +380 68 332 0314; електронна адреса: solidarnist18@gmail.com, шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3.  Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 09 год. 00 хв. 14 вересня 2020 року.

4. Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

1) наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії;

2) пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції;

3) використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок;

4) успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.