«Європейська Солідарність» розпочала в Тернополі нову благодійну ініціативу «Будьте здорові»

У рамках нового благодійного проекту «Європейської Солідарності» тернополяни можуть безкоштовно отримати медичні маски в партійних наметах «ЄС», а також інформаційні буклети про те, як вберегти від захворювання себе і близьких в умовах пандемії.

– Дуже важливою є організаційна робота щодо проведення профілактичних заходів. За весь період пандемії «Європейська Солідарність», яка є державницькою партією, найбільше спрацювала щодо допомоги у боротьбі з Covid -19, зокрема надала медичним закладам обладнання, засоби індивідуального захисту, високоякісні ІФА-тести. «Будьте здорові» це ще одна важлива ініціатива «ЄС», – наголошує голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук («Європейська Солідарність»).  

Паралельно «Європейська Солідарність» продовжує надавати допомогу медзакладам. Благодійний фонд Петра Порошенка спільно з компанією «Рошен» і волонтерами за період пандемії придбали і передали медичним установам Тернопільської області 3 200  захисних костюмів; 3 800 ІФА-тестів; 170 пульсоксиметрів; 230 захисних окулярів; малозабезпечені сім’ї  нашої області отримали 5  тисяч продуктових наборів.

«Наша лікарня була визнана медзакладом, який потрапив у першу хвилю для прийому пацієнтів, хворих на Ковід – 19. Ми з цим успішно справилися завдяки благодійникам. Хочу особливо подякувати за великий вклад партії «Європейська Солідарність», яка одна з перших привезла нам захисні костюми, щитки, окуляри, пульсоксиметри, котрі були надзвичайно необхідні, – наголошує головний лікар Почаївської районної лікарні Богдан Кучер.

«Європейська Солідарність» відстоює права медиків на всіх рівнях, зокрема вимагає від уряду забезпечити регулярну  і своєчасну  виплату обіцяної 300-відсоткової надбавки; надавати страхові виплати усім медикам, котрі під час виконання службових обов’язків заразилися на Covid-19.

Додамо, що «Європейська Солідарність» вимагає також збільшення заробітної плати вчителям; запровадження доплат у розмірі 100 відсотків і обов’язкового медичного страхування педагогів; забезпечення навчальних закладів за рахунок державних коштів засобами захисту і проведення  ПЛР-тестування учнів, вчителів і технічних працівників.