Діти мають конституційне право на навчання і держава повинна це право забезпечити – заява

Поліція почала складати протоколи на школи, які проводять навчання у Тернополі. Натомість з боку держави на центральному рівні, так і з боку Тернопільської обласної державної адміністрації не було запропоновано жодної допомоги та не здійснено жодних кроків задля того, щоб підготуватися до навчального року на належному рівні.

 Уряд Зеленського нічим не допоміг освіті, як, власне, й медицині, поклавши основне навантаження на органи місцевого самоврядування. Хоча частину коштів забрав з тих же самих органів місцевого самоврядування на формування коронавірусного фонду.

Натомість 40 млрд грн коштів з коронавірусного фонду, який загалом склав 66 млрд грн, спрямували на так зване «велике будівництво доріг» без проведення жодних тендерів.

Європейська Солідарність у місті Тернопіль наголошує, що діти мають конституційне право на навчання і держава повинна це право забезпечити, а не займатися переслідуванням директорів та чиненням тиску на педагогічні колективи тернопільських шкіл! Водночас, наша команда ініціювала страхування медиків і також вимагаємо забезпечити медичне страхування педагогів, адже їх можливе зараження коронавірусом пов’язане з виконанням професійних обов’язків.  

Тернопільська міська організація партії «Європейська Солідарність»