У Тернополі «Європейська Солідарність» і «Конгрес Українських Націоналістів» підписали меморандум про співпрацю

Тернопільська обласна організація «Конгресу Українських Націоналістів» заявила про свою підтримку Тернопільського обласного осередку партії «Європейська Солідарність». 2 вересня відбулося підписання меморандуму про консолідацію зусиль, а також спільну участь у місцевих виборах, що відбудуться в жовтні цього року.

“Ми бачимо наскільки в державі назріває загроза реваншизму, проросійських політичних сил. Тому виникає необхідність у консолідації національно-демократичних сил, – зазначає голова Тернопільської обласної організації «Конгресу Українських Націоналістів Володимир Ткач. – З політичною партією “Європейська Солідарність” ми активно співпрацюємо й дійшли порозуміння, що все-таки потрібно об’єднувати наші політичні організації і йти до місцевих органів влади єдиним потоком, консолідувати українство, щоб не допустити реваншу антиукраїнських сил”.

Про те, що “Європейська Солідарність” є майданчиком, котрий об’єнує проукраїнські сили в нашій країні, наголосив Степан Барна, керівник Тернопільської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”. За його словами, “Європейська Солідарність” сьогодні є лідером електоральних симпатій, підтримки серед людей.

 “Я вітаю крок Конгресу Українських Націоналістів про об’єднання цих зусиль. Перед нами стоїть багато викликів і ці виклики стосуються збереження територіальної цілісності нашої держави, захисту української мови, збереження української церкви, бо сьогодні відбувається в нашій країні реванш”, – зауважив Степан Барна.

Найважливіше, що нас має тепер об’єднати, переконаний він, – це спільна робота команди, досвідчених фахівців, котрі представлені і в «Конгресі Українських Націоналістів», і в «Європейській Солідарності».

 “Наше завдання впровадити ідеї економічного націоналізму, забезпечити розвиток громад і побудови сильної, економічно незалежної країни, соціально-захищеної, спрямованої на людей. Це для нас ключовий момент у нашій роботі”, – резюмував Степан Барна.

Зазначимо, про свою підтримку Європейської Солідарності Тернопільщини заявили також громадська організація “Справа громад Тернопіль”, громадський рух ветеранів та волонтерів “Захисти Україну” й обласна спілка ветеранів Афганістану.