Іллю Костюк обрали головою Тернопільської районної організації «Європейської Солідарності»

У Тернопільському районі відбулася конференція активу партії. На ній обрали нового голову районного осередку «Європейської Солідарності». Очолив його Ілля Костюк, який є селищним головою Великої Березовиці.

«Першочергове завдання – це захист наших цінностей. Україна починається із кожної сім’ї, родини, рідного селища, району… Ми маємо показати всім нашу неухильну позицію щодо збереження національних надбань  і євроатлантичної інтеграції держави», – наголошує  Ілля Костюк.

– Команда «Європейська Солідарності» упродовж президентської каденції Петра Порошенка довела свою ефективність і професіоналізм. Дуже багато важливих проектів було реалізовано в нашому районі, зокрема у Великій Березовиці та інших населених пунктах. Був час, коли Петро Олексійович підтримував наші громади у розбудові інфраструктури, як Президент максимально сприяв реформуванню медицини, освіти  та інших сфер. Зараз настав час, коли тривають проти нього та усіх патріотів активні переслідування, репресії. Ми повинні  підтримати п’ятого президента України і показати у всіх державних питаннях нашу єдність, – наголошує  Ілля Костюк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*