На Тернопільщину приїхали перші двісті коробок з наборами першої необхідності для допомоги людям з групи ризику

«Фонд Порошенка» разом з «Європейською Солідарністю», ВГО «Солідарна Молодь» та ГО «Справа Громад» спакували та передали в регіони 3 000 коробок з наборами першої необхідності для допомоги людям, які входять в групу ризику, або опинилися у важкій економічній ситуації через карантин. Тернопільщина отримала перші двісті пакунків.  

– Це продовольча допомога. Ми сформували логістичні групи, які будуть виїжджати і розвозити продуктові набори в кожен район області. Роздаватимуть людям, яким вони сьогодні найбільш необхідні. До втілення цієї ініціативи долучилися й наші місцеві підприємці. Адже сьогодні час згуртуватися і надавати всебічну підтримку усім, хто її потребує, – зазначає голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська солідарність» Тарас Юрик .

Коробки з продуктами першої необхідності отримають люди, які зареєстрували заявки на платформі «Солідарність» за адресою v2020.org.ua.

В склад кожної коробки входять крупи, макаронні вироби, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко та печиво, а також парацетамол. Крім того, додано інформаційну листівку щодо правил особистої гігієни і поведінки, які допомагають вберегтись від зараження коронавірусом.

– Це не тільки допомога, в першу чергу, це – моральна підтримка для тих, хто опинився у складній ситуації через карантин. Багато людей мають хронічні захворювання, є люди, які потребують нагляду, особливої уваги та опіки. Ми працюємо, реалізовуємо цей благодійний проект для того, щоб в них не було відчуття незахищеності, – каже народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол.

Нагадаємо, «Фонд Порошенка» спільно з партією передали також медичне обладнання для лікарні у місті Монастириська, де сьогодні найбільше хворих на COVID-19.