Медики захищають нас, а ми маємо забезпечити їх. Тому вимагаємо виділити кошти на преміювання медпрацівників – Степан Барна

Голови депутатських фракцій у Тернопільській обласній раді вимагають невідкладно спрямувати 1 млн.грн з резервного фонду обласного бюджету на преміювання медичних працівників, які залучені до протиепідемічних і лікувальних заходів щодо протидії Сovid-19, а також виділити 1 млн. гривень «Базі спеціального медичного постачання» для закупівлі необхідних медичних виробів. Про це йдеться у спільному зверненні до керівництва області. 

«Сьогодні, ризикуючи власним здоров’ям і життям, медики справді на передовій. Аби в них не було відчуття, що залишилися сам нас сам із пандемією, ми маємо надати максимальну підтримку і вжити усіх заходів щодо їхнього забезпечення. За скільки часу Україна впорається із викликом світового масштабу під назвою «Covid 19», ніхто не може сказати. Але ми всі бачимо, що у цій складній боротьбі на сторожі нашого життя, в першу чергу,  – медичні працівники. Кожен з нас має підтримати їх реальними кроками – шляхом вирішення проблем, з якими вони стикаються щодня. Ми зобов’язані забезпечити їх всебічно», – каже голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.