Андрій Полтава під час книгофесту в Подолянах: Я радий, що в Україні книжкова справа розвивається

У Тернополі відбувся книгофест у ТРЦ «Подоляни», де презентували літературні новинки та знайомили з сучасними авторами. На жаль, через об’єктивні причини щодо обмеження проведення масових заходів у місті через можливу загрозу коронавірусу, формат довелося скоригувати. Утім, на виставку книг все ж завітав відомий український відеоблогер, телеведучий, волонтер, автор програми «Вата Шоу» Андрій «Полтава» Карпов. На книгофесті він поспілкувався з авторами та видавцями й переглянув новинки літератури.

«Сьогодні я – телеведучий, але маю також відношення до книжкового видавництва. 15 років у мене була своя фірма, яка займалася видавничою діяльністю, поліграфією, рекламою. І в мене через це є така профдеформація, бо коли бачу книжки, то не бачу, перш за все, змісту, а дивлюся як зроблена палітурка, який друк, як зшита, яка щільність паперу, – пожартував під час книгофесту Андрій Полтава. –  Хочу сказати як поліграфіст поліграфістам: книжки – супер. А вже ваше завдання, читачів, їх придбати і оцінити сутність».

Крім того, він зазначив, що радий, що в Україні  книжкова справа розвивається. «Добре, що є люди, які читають книжки, адже жоден електронний носій не зможе замінити «живу» книжку. Тож пишіть і друкуйте українською!», – побажав Андрій Полтава учасникам заходу.