Будівництво патріотичного табору, який започаткував Іван Гавдида, є справою честі для нас – Ольга Поляк

В обласному бюджеті на 2020 рік передбачено понад 240 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва вишкільно-оздоровчого  табору «Лисоня» у Бережанському районі, на території Саранчуківської об’єднаної територіальної громади. Відповідну пропозицію під час обговорення обласного бюджету на сесії внесла депутат обласної ради від фракції «Європейська солідарність» Ольга Поляк.

– Ще з 1991 року на хуторі Базниківка діяв вишкільно-оздоровчий табір для молоді, який очолював громадсько-політичний діяч, депутат обласної ради IV скликання Іван Гавдида. Питанням честі для мене і для багатьох депутатів, які сьогодні є в обласній раді, було продовжити справу, яку розпочав покійний Герой Іван Гавдида. Тому що ці табори дають патріотичне виховання молоді саме у тому дусі, як це робив Іван Гавдида. Відповідно це питання є справою честі для нас, – зазначає Ольга Поляк.

Кошти передбачені в обласному бюджеті є частиною суми, яка дасть можливість розпочати розробку проектно-кошторисної документації.

– Це перший крок, щоб розпочати будівництво. Планується частину табору залишити у наметовому вигляді, а другу частину – збудувати як спеціальний комплекс, де могли би проходити навчання не тільки влітку, а й під час зимових канікул. Цей табір може стати центром патріотичного виховання для молоді всієї області, – наголошує Ольга Поляк.