«У кожному питанні, по кожному селу потрібно враховувати позицію людей!» – Степан Барна про затвердження перспективного плану формування громад

«Позиція нашої фракції і моя особиста: в кожному питанні, по кожному селу потрібно враховувати позицію людей! Ми наполягаємо на тому, щоб усі територіальні громади були збережені», – на цьому на сесії обласної ради наголосив голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.

«У сесійній залі звучало багато докорів, чим займалася обласна державна адміністрація попереднього скликання останні чотири роки. Я хочу відповісти: вона радилася з людьми та враховувала пропозиції Тернопільської обласної ради. У 2015 році, незважаючи на всі розбіжності та суперечки щодо затвердження перспективного плану формування громад, для нас це було питанням спільного консенсусу.

Тому коли говорять про зміни, які відбулися у громадах, то це сталося з кількох причин. Люди взяли на себе керівництво певною територією. Навели порядок із сплатою акцизу, із сплатою оренди на землю, і це дало можливість збільшити загальний фонд власних доходів області з 1,1 млрд. грн . у 2014 році до майже 4 млрд. грн. у 2018 році».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*