Відкрили новий комлекс початкової школи-садочка

В неділю, 20 грудня, народний депутат України Олег Барна взяв участь у відкритті комплексу початкової школи-дитячого садку в с.Слобідка-Джуринська на Тернопільщині. За сприяння місцевого агровиробника Марії Горбаль були відремонтовані дані приміщення. У своєму виступі Олег Барна зазначив:

Я дивлюся на молоді обличчя учнів як на велику надію нашої країни, тому що саме Вам потрібно буде розбудовувати велику й могутню Україну!

e02cad0a-390d-4bf7-a153-4afe22e60b75

Наше завдання – захистити, зберегти країну і передати її Вам. Нам потрібно починати очищати країну  від тої нечисті, яка на превеликий жаль, паскудить нашу землю. Бо поряд із зовнішнім ворогом нашого народу є не менш небезпечніший – внутрішній, яким є корупція. Ми повиннізрозуміти, що Україна – це найкраща земля, яку нам подарував Бог. Повсяк час на нашу землю зазіхали вороги, які хотіли її загарбати, народ поневолити, але завжди знаходилися герої, які саміне ставали на коліна перед ворогом та піднімали інших та разом боронили край. Саме “Майдан Гідності” довів це, коли ми, йдучи беззбройними та беззахисними на кулі “Беркута”, захищали наші християнські й моральні цінності від “орди”  Януковича. Ми пішли захищати свою Вітчизну, коли не було фактично армії: добровольці приямо з Майдану, з сіл і міст України роззуті, беззахисні, без бронежелетів, встали і зупинили  страшного ворога, російського агресора. Тоді наші захисники стали взірцем військової мужності та людської гідності для воїнів всього світу, і на їх прикладі зараз вчаться американці, німці та французи.

39ab2b80-c209-4512-ad85-6331b4e2312b

Великий націоліст Євген Коновалець сказав гарні слова: “У вогні залізо перетворюється у сталь, а в боротьбі за свою незалежність народ перетворюється в націю”. Система хотіла позбавитиукраїнців своєї ідентичності, культури, віри, традицій, але ми зуміли  їх зберегли та зараз поширюємо ще більше відроджуємо, і ми повинні пишатися, що ми українці, що є українська мова – найкраща і наймилозвучніша.

Коли не стало влади, народ сам взявся управляти країною, наводити порядок, коли фактично правоохоронна система була деморалізована після Майдану. Коли не було кому боронити край, тому що в нас фактично була розвалена армія, її не існувало – тільки 5 тисяч боєздатних вояків, народ сам став на захист країни, бо ми всі розуміли – якщо не зупинимо ворога там, то він буде чи в Києві, чи в Львові, чи на моїй Тернопільщині. Коли держава не могла утримати війська – одягнути, взути, дати бронежилет, елементарний захист, то народ сам взявся забезпечувати бійців, і це говорить про те, що ми стали Великою Нацією!

Ця війна, як Голодомор, репресії, Майдан є нашою хресна дорога, але ми повинні її пройти з гідністю і честю, щоб не  було соромно дивитися в очі нашим дітям, нащадки нам  дякували  за державу, залишену нащадкам, Наша перемога повинна бути в розбудові  могутньої  держави, тому що найбільшою поразкою Путіна в Україні буде створення нової добротно, сильної  Української держави, знищення повної системи корупції влади. І саме нова самодостатня,добротна Українаприскорить розвал Путінської Росії так який  народ побачить, що зомбування з Кремля – це не те, до чого має прагнути людина в своєму житті.

В чудовій книзі “Шлях Аріїв” написано: “Яка б не була чудова цивілізація, вона починає занепадати тоді, коли люди перестають називати речі своїми іменами”. Коли ми боїмося казати в очі злодію, що він крадій, брехуну, що він лукавий, а бандиту, що він злочинець, тому такі шапкокради як Янукович і стають президентами. Є істина, зло і добро. Але щоб перемогти зло, томало бути освіченим, мудрим чи культурним, потрібно ще діяти, боротися з ним. Інтелігент, який наукою і розумом прославляв нашу державу, своєю скромністю і культурою не міг конкурувати з силою, зухвалістю і наглістю бандита. Вийшло, що інтелігент став в стороні, а бандит прийшов довлади. Я вважаю, що період мовчання і  компромісу з злочинцями давно минув, і прийшов час істини, мужності та принциповості. Ми повинні кожному корупціонеру, злодію показати, де їхнє місце, щоб вони ніколи не були при владі, не паскудили нашу країну і не знущалися над нашими дітьми, щоб не вбивали наше майбутнє. Щоб цього не сталося, я прошу Вас стати і бути справжніми громадянами та пам’ятати, що ми сильна, мужня і високоінтелектуальна нація! Слава Україні!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*