У Великих Гаях новий дитячий майданчик

Новий дитячий майданчик відкрили 18 грудня у Великих Гаях Тернопільського району. Подарунок для малечі організували за сприяння голови Тернопільської райдержадміністрації Олександра Похилого , нардепа Тараса Юрикаі  сільського голови Олега Кохмана до дня святого Миколая. За словами Олександра Похилого, ідея встановити майданчик біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці є правильною.

97c201ce-193a-4aec-b1b0-b69eda291909

«Церква – цемісце, де щотижня збирається уся громада села, тому цілком логічним є те, що дитячий майданчик має стояти саме біля духовного центру, – зазначив керівник району. – Разом з тим, діти вже змалку долучатимуться до церковного життя села».

1cac7958-eb05-43b1-9f59-d7111158cd8d

На відкритті також був присутній народний депутат України від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Тарас Юрик: «Передусім хочу подякувати тим, хто долучився до відкриття цього майданчику. Адже, незважаючи на те, що зараз ми переживаємо складні часи, завдяки спільній злагодженій роботі нам вдається робити конкретні справи на шляху до реформування держави. Великі Гаї стали одним з локомотивів, які рухають нашу область у процесі децентралізації. І я переконаний, у 2016-му ви відчуєте позитивні зміни в цьому напрямку». Після освячення майданчика діти представили гостям імпрезу до дня святого Миколая в церкві.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*