Тарас Юрик передав захисні костюми від «Фонду Порошенка» сімейним лікарям Зборівщини

Передали допомогу від Фонд Порошенка сімейним лікарям Зборівського району. Ланка первинної меддопомоги залишається в зоні ризику, адже сімейні лікарі контактують з потенційними хворими на COVID-19.

“Захисні костюми та окуляри – це найнеобхідніші засоби індивідуального захисту для лікарів. Тому Фонд Порошенка сьогодні дбає про те, щоб лікарні були ними забезпечені”, – підкреслює голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Тарас Юрик.

«Держава декларувала, що медики, які на передовій боротьби із коронавірсною інфекцією, будуть мати надбавку. Однак, спілкуючись із лікарями, ми бачимо, що немає жодної підтримки. Хоча, у Державний бюджет на 2020 були внесені зміни, зокрема, частину коштів було вилучено в органів місцевого врядування, в ОТГ як раз на підтримку медпрацівників, – зазначає голова Зборівської об’єднаної територіальної громади Руслан Максимів. Він також наголосив, що у цій складній ситуації допомога від «Фонду Порошенка» є надзвичайно важливою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*