Степан Барна: Гірше, ніж запровадження надзвичайного стану, переговорів з терористами ЛНР/ДНР, може бути тільки знищення власної армії

Прикриваючись карантином і коронавірусом, армію залишають без харчування.  Якщо сьогодні говоримо про підігравання російському сценарію, то знищення української армії – це якраз те, що потрібно Путіну для успішного його втілення, – на цьому наголошує голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.  

– Українська армія відразу не була серед пріоритетів нинішньої влади, – підкреслює політик. – Зменшення фінансування Збройних сил України. У 2020 році бюджет для Міноборони покриває менш, ніж 50% заявлених Генеральним штабом Збройних сил України потреб. У бюджет військового відомства закладено 116 млрд. грн. при оцінці потрібної цифри в 220 млрд. грн.

Важливою складовою цієї теми є також грошові виплати для військовослужбовців ЗСУ, які залишилися практично без змін. «А видатки на забезпечення житлом військовослужбовців збільшені лише на 368 млн. грн., тоді як, зокрема, й фракція «Європейська Солідарність» у Верховній раді пропонувала збільшити їх на 1,2 млрд. грн», – зазначає Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*