Переговори з терористами ЛНР/ДНР ніщо інше як інтеграція України в російську сферу впливу – Степан Барна

На 25 березня заплановане засідання Тристоронньої контактної групи по мінських домовленостях. «Ми вимагаємо в представників української сторони, від президента України Володимира Зеленського відмовитися від раніше підписаних документів. Бо це відверто російський сценарій, який дає можливість вивести українську сторону у формат прямих переговорів з терористичними організаціями, з якими Україна не воює», – зазначає голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.

Як наголошує Степан Барна, Україна сьогодні воює з російським окупантом, який прийшов на українську територію, і в якого ці терористичні організації лише маріонетки. «З терористами та вбивцями перемовин не ведуть. Для нас це принципова позиція. А такі кроки з боку керівництва нашої держави говорять про те, що вони вже визначилися щодо курсу розвитку країни. І цей курс вже не передбачає вступу у Європейський Союз та НАТО. Він передбачає інтеграцію в російську сферу впливу».

«Ми вимагаємо скасувати домовленості, які погодив голова ОПУ у Мінську 11 березня; відмовитися від будь-яких інтеграційних процесів у напрямку Росії. Президент Зеленський має чітко відповісти, чи давав директиви на створення так званої «консультативної ради» з представниками ОРДЛО. Якщо він не давав директиви – тоді ці люди мають бути негайно відкликані з переговорного процесу в Мінську», – підкреслює політик.  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*