«Домовленості глави ОПУ Андрія Єрмака в Мінську – це російська пастка» – Віктор Шумада

Президент України Володимир Зеленський має чітко відповісти, чи давав директиви на створення так званої «консультативної ради» з представниками ОРДЛО. Тому що це рішення  фактично перетворює Росію з агресора на посередника, і за це має бути відповідальність. На цьому наголошує  голова Тернопільської міської організації партії «Європейська солідарність» Віктор Шумада.

За словами політика, перемовини, що заплановані на завтра, 25 березня, будуть своєрідним лакмусом, адже це лише підкреслить позицію офіційного Києва з приводу вектора руху України: чи нас поглинає російський сценарій, чи ми будемо відстоювати своє право бути частиною Європейського Союзу та НАТО.

«Вести перемовини з терористами ЛНР/ДНР, а Росію, як агресора, зробити у цій війні спостерігачем, – означає фактично повністю кардинально змінити загальне бачення української боротьби за свою незалежність. 25 березня українська делегація має відмовитись від попередніх домовленостей у Мінську. Не дозволимо спрацювати російській пастці», – наголошує Віктор Шумада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*