Керівником Козівської організації «Європейської солідарності» обрали Ігоря Скобляка

У Козівському районі на зборах районної організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» місцеву організацію партії перейменували у «Європейську Солідарність».

Як зазначив голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська солідарність» Тарас Юрик, головним вектором роботи «Європейської солідарності» залишається захист національних інтересів і євроатлантична інтеграція України. Він також наголосив, що дуже важливо не втратити досягнення, які були напрацьовані за останні роки у контексті реформування України, зміцнення її обороноздатності.

Керівником районної організації «Європейської солідарності» обрали Ігоря Скобляка, який очолював Козівський осередок партії й раніше.

«Відстоювання інтересів людей – один з пріоритетних напрямків. У нашій районній організації систематично проводиться прийом громадян. Будемо слідкувати за нагальними проблемами і допомагати в їх вирішенні. Окрім цього, активно працюватимемо щодо патріотичного виховання молоді, упродовж років у нас сформувалися традиції проведення різноманітних заходів, будемо і далі організовувати їх. І будемо максимально сприяти, щоб розпочаті реформи, зокрема децентралізації та інші, далі впроваджувалися і приносили успіх нашій країні», – наголошує Ігор Скобляк.

WhatsApp Image 2019-11-08 at 07.43.43

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*