Віктор Овчарук: Позачергова сесія обласної ради – це реакція на погодження тексту «формули Штанмайєра»

Сьогодні вранці під «білим домом» у Тернополі відбувся пікет. Активісти та добровольці, волонтери вимагають чіткості щодо «формули Штанмайєра».

Близько півсотні людей прийшли з однією вимогою – на дії влади в Києві має бути реакція вищого представницького органу влади у Тернопільській області, а саме: скликання позачергової сесії обласної ради. Активісти вимагають підтримати їх звернення щодо недопущення капітуляції та роз’яснення самої формули «Штанмайєра».

Позицію активістів повністю підтримує голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук («Європейська солідарність»). Він зазначив, що такі події є неприпустимими, адже, як мінімум, суспільство повинне знати про що йдеться у формулі, аби не дозволити розвиватися сценарію, який диктує Путін.

«Ми не можемо чекати і будемо виходити з позиції скликання позачергової сесії. Орієнтовно, це 15-16-та година сьогодні, 2 жовтня. Це не формула Штайнмайєра. Це навіть не формула Зеленського – це формула Путіна, це формула капітуляції. Вибори в ОРДЛО за присутності російських військ – це повтор референдуму в окупованому Криму під дулами російських автоматів. Допустити повторення цих подій ми в жодному разі не повинні», – підкреслив Віктор Овчарук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*