Тернопіль – оберіг української мови

До Дня української писемності та мови в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка відбувся літературно-мистецький захід “Будемо тягнутися до слова, як до сонця тягнеться трава”.

Благодійний ярмарок із декоративними тематичними смаколиками, проникливі вірші, драматичні постановки, ліричні пісні, дотепні жарти – це далеко не повний перелік того, що підготувала і майстерно представила талановита студентська молодь. Родзинкою свята став проникливий виступ улюбленого колективу «Тріода».

RHqE4Tp9uso ZF813CXZ-vg

Свято відбулося за організаційної підтримки депутата міської ради від Партії “Солідарність – Блок Петра Порошенка” Володимира Міська, який водночас є викладачем університету.

«Такі національно-патріотичні дійства покликані виховувати молоду українську еліту, формувати розуміння, що мова – не лише засіб комунікації, але й важливий державотворчий чинник. Спекуляції довкола мовних питань для нової генерації українців мають бути не прийнятними. У цьому сенсі хочемо бачити одностайність молоді, її безкомпромісну національну позицію», – зазначає Володимир Місько

VPDpUQfZWLA Y7a1C6wiem4

Такі свята вкотре демонструють, що Тернопіль – місто, де українською розмовляють, думають і з шаною ставляться до рідної мови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*